sobota 19. března 2016

Čistota je základem pro zdravou společnost

Nejvíce myslíme na to, co potřebujeme k tomu, aby se nám dobře žilo, jde hlavně o peníze a sex. Dlouho jsem se zamýšlel nad tím, co je to vlastně moderní člověk, a dospěl jsem k závěru, že člověk to je; parazit on napadl ekosystém a začal jej ničit. Dlouho jsem hledal počátek stvoření a dospěl jsem k závěru, že na počátku to byla smlouva s peklem, kterou jsme podepsaly vlastní krví a od té doby používají lidi pekelný oheň a jiné čertovsky chytré vynálezy.
Ten druhý je nám peklem, protože on pochází z pekla a myslí na to jak se mít dobře, je mu jedno že ten druhý se bude mít zle. Díky tomu že dlouho používám počítač, tak jsem se seznámil s problematikou virů v praxi a to mě přimělo k tomu, že se o ně mnoho dnes zajímám. Pochopitelně jsem poznal i biologické viry, které se mě snažili mnohokráte zabít, nebo jsem poznal ideologické viry, které mě chtěli zotročit.
Virus to je v podstatě parazit, který se dokáže přizpůsobit dokonale prostředí a umí se zde rozmnožovat. Paraziti mají imunitní systém, který je chrání před cizími viry, je to logické, že virus se nejvíce bojí virů, které nezná. Aby imunitní systém mohl zlikvidovat nepřítele, musí jej nejprve poznat, aby věděl jak má s ním správně bojovat, proto se cizí viry brání tomu, že budou odhaleny.
Boj s viry v nás a okolo nás, je jako náš stín, před kterým nemůžeme po celý život uniknout! Nervová soustava řídí naše tělo a tím je zde i centrum, které bojuje s cizími viry, jde o naše ego, které má mnoho starých zkušeností a díky nim dokážeme existovat. Viry k šíření používají nejvíce vztahy, kdy díky tomu že jsme si v něčem blízcí, mohou viry napadat druhé.
Proto jsou naše hmotné a duševní vztahy problémem se kterým si nevíme rady, je zde snaha o sobecké vztahy, kdy chceme málo dávat a mnoho brát. Mnohdy si myslím, že jsme se ocitli v začarovaném evolučním kruhu a toužení po penězích a sexu je zdrojem soužení. Lidi se proměnili ve vojáka, který chce přijít, spatřit, zvítězit, nad konkurenčními vojáky, voják se chce mít dobře a tak je k cizím zlý, můj zisk je zde díky tvojí ztrátě, abych já mohl poroučet, ty mě musíš poslouchat.
Nedostatek nás spojuje do velikého společenství a nadbytek nás zase rozděluje na malé rodinné společenství, naše jednání vychází ze situace. Evoluční vývoj lze rozdělit podle nových systémů, které jsme začaly používat, jde o; oheň, cihly, písmo, peníze, kovy, keramiku, papír, výbušniny, nástroje, stroje, knihy, atd. Jakmile parazit začne mnoho používat něco nepřirozeného, vede to k tomu, že se evolučně změní a změní se i prostor kde existuje.
Jsou změny přirozené, které jsou správné a jsou změny nepřirozené, které jsou chybné. Každý jedinec je originál a je chybou, že ti co mají moc a bohatství, dělají vše pro to, aby on nebyl originálem. Nebo snad někdo pochybuje o tom, že já jsem jako ti druzí a tak píši to, co píší druzí, jsem originální a tak to má být, že každý bude tím, čím skutečně je.
Nespokojenost s tím jaký je svět, vedla k tomu, že zde je mnoho fantazie, ten kdo je spokojený, nemá žádnou fantazii a píše jenom to co ostatní. Čistota je základem pro zdravou společnost, tam kde není mezi lidmi čistota, tam je i bída hmotná a duševní.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem