čtvrtek 31. března 2016

Čím více je něco normální tím blíže je to k Bohu

Vše co zde je, to je uvězněné v kleci z normality. Svoboda je jenom iluze, způsobená drogami a nedostatkem informací, vše zde jsou jenom programy, co otrocky dělají to, na co byli naprogramované, programové otroctví, je zde tím největším otroctvím, co zde existuje.
Tam kde je deprese, tam je i ošklivá klec, která způsobuje deprese, pokud je zde vše v depresi, tak příčinou jsou ošklivé klece, ten kdo má ošklivou klec, touží logicky po krásné kleci, a tak je zde sobecký kariérismus, kdy soutěžíme a bojujeme o krásné klece pro; prezidenty, krále, papeže, ředitele, podnikatele, milionáře, celebrity, ministry, diplomaty, atd.
Pokud hledáme jako věřící Boha, tak hledáme sobecky to, jak uniknout z ošklivé klece do krásné klece, jenže Bůh to jsou všechny klece, co zde existují, on zde vše uvěznil v kleci, a díky tomu je on; dokonalý, všemocný, nesmrtelný, vševědoucí, svatý, atd. Bůh není dobrý ani zlý, on je svatou normalitou, která vše uvěznila v klecích ze svaté normality, čím více je něco zde normální, tím blíže je to k Bohu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem