čtvrtek 24. března 2016

Budou ženy jednou vládnout mužům?

Vše je zde dočasně, a už brzo skončí dlouhá doba, ve které muži vládli ženám, a nastane dlouhá doba, ve které budou ženy vládnout mužům, představte si, že zde budou prezidenty a řediteli jenom ženy, mužům se zakáže globálně chození do školy, a tak budou muži globálně negramotní, a tím pádem budou dělat jenom podřadné práce, co jsou špatně zaplacené.
Mužům bude zakázán vstup do; politiky, náboženství, podnikání, obchodu, byrokracie, diplomacie, umění, sportu, atd. každý muž bude jenom otrokem žen, s mnoha povinnostmi a bez jakýchkoli práv na výhody a jistoty. Muži budou chodit jenom v pracovním špinavém levném oblečení, protože budou od narození do smrti, jenom levnou pracovní silou, která bude ženám sloužit.
Muži budou muset nosit zahalenou tvář, a mít zahalené tělo, aby zde s nimi jejich ženy neměli problémy, každá žena bude moci mít doma několik mužů, aby jí otrocky sloužili, ženy budou tvrdě trestat za drobné chyby muže, a budou moci svého muže i beztrestně zabít, protože bude každý muž jenom otrok s nulovou hodnotou.
Svaté knihy u každého náboženství a každé sekty, se přepíší tak, aby v nich byla žena svatým bohem a stvořitelem, a muž byl jenom hříšným neznabohem, stejně se přepíší i zákony tak, aby byli muži globálně jenom otroky žen.
Každý Bůh bude v knihách a na internetu vypadat jako krásná mladá žena, a on stvoří proto nejprve Evu, aby z jejího žebra stvořil Adama, představme si Islám, ve kterém nesmí muži do mešity, a v mešitě se modlí k Bohu jenom ženy, stejně tak by v Křesťanství byli knězi jenom ženy a papežem by byla logicky jenom žena, Ježíš Kristus by už nebyl mužem, ale byla by to žena, vše jde přeci evolučně restartovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem