pondělí 28. března 2016

Berou nám stroje co mají v sobě programy práci?

Zatím stroje byli drahé a hloupé, to se ale rychle mění, stroje začínají být levné a inteligentní! Nejlepší je pro pochopení použít něco z praktické reality, vědecká suchá nudná teorie je pro lidi špatně duševně stravitelná, to se ví už velmi dávno. Podívejme se na to, jak lidi mezi sebou komunikují na velikou vzdálenost, na počátku zde byl posel, který šel pěšky, nebo použil koně či loď. Potom někdo vymyslel elektřinu a najednou zde byl moderní telefon a stačilo použít telefon a hovořili jste s někým, kdo byl velmi daleko, potom se telefon vylepšil tak že už nepotřebuje kabely a můžeme jej mít pořád sebou v kapse.
Nám to ale nestačilo a tak jsme do telefonu zabudovali kameru a tím se můžeme dívat na toho, kdo nám telefonuje, taky má telefon tolik moderních funkcí, že většinu z nich ani neznáme, nebo je nepoužíváme. Náklady na přepravu informací jsou tedy dneska minimální, a potřebné informace dostáváme během okamžiku, co ale bude dělat ten posel, který doručoval nějaké poselství, napsané na pergamenu nebo na papíře, o práci přijdou i písaři co psali ty zprávy, a o práci přijdou ti, co poslům dávali koně a ubytování.
Mnozí mohou namítnout, že vzniknou nová pracovní místa, kdy se vyrábějí telefony, a kdy se vyrábí proud, potřebný na to, aby ty telefony fungovali. Jenže jsme ještě zapomněli na to, že lidí na světě rychle přibývá za 50 let je dneska na světě dvojnásobek lidí! Takže práce všude rychle ubývá a lidí přibývá, co s tím budeme proboha dělat? Ono nejde o nijak nový lidský problém, i v minulosti bylo pro lidi málo práce za mzdu, tenkrát se to řešilo pracovními tábory, nebo válkami, někdy zde byl hladomor nebo epidemie, a příroda to tak za nás chytře sama vyřešila.
Jde o nepopulární řešení, a lidi logicky chtějí od politiků a ekonomů populární řešení, kde ale vzít proboha populární řešení toho, že není pro všechny dostatek práce, za dobrou mzdu? Populární řešení je globální povinná digitalizace, lidi se budou psychicky pomocí virtuální GVKB helmy psychicky ve virtuálním světě digitalizovat, a po GVKB týdenní digitalizaci, se budou jejich zdegenerovaná těla, ekologicky optimálně globálně recyklovat. Práce bude pro digitalizované lidi už jenom v GVKB Matrixu, vše je zde dočasně a tak i skončí problémy s naším sobeckým tělem, které chtělo; jídlo, spánek, oblečení, sex, drogy, věci, služby, léky, dovolenou, školní vzdělání, zábavu v televizi, chození do mešity, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem