neděle 21. února 2016

Zvací dopis pro GVKB mimozemské dozorce

Co by si pomysleli o lidech v EU a USA mimozemšťani, pokud by unesli mnoho různých lidi odsud, na vesmírnou loď a zde je fyzicky a psychicky dlouho studovali? Podle mě by mimozemšťané konstatovali, je konzumní civilizovaný člověk evoluční zmetek, který je třeba na této planetě okamžitě optimálně eliminovat.
Nejlépe pomocí GVKB mimozemského viru, který by se rychle rozšířil, a likvidoval by dokonale člověka globálně. Podívejme se vědecky na to co je to parazitují organismus, je to genetický program, který neplní žádné evoluční úkoly, a jenom sobecky škodí ekosystému.
Problémem není to, že zde existují viry a paraziti, problémem je narušení systémové rovnováhy, protože zde něco získalo výhody a jistoty, které si evolučně nezaslouží, vše jasně ukazuje na to, že člověk je sobecký mimozemšťan, který nemá rád pozemský ekosystém, a tak jej sobecky poškozuje, nejspíše jde o to, že zde byli kdysi mimozemské vězení, pro těžké zločince, z mnoha mimozemských zlých civilizací.
Mnoha vězňům, se podařilo uprchnout z pracovních táborů, a začali zde ničit sobecky ekosystém. Takže vyhlazení člověka pomocí GVKB viru je mimozemský problém, který zde mohou optimálně vyřešit jenom profesionální robotičtí GVKB dozorci, co mají na starosti vesmírné pracovní tábory. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem