pondělí 15. února 2016

Zlá situace proměňuje anděly na čerty

V okamžiku kdy jsme se přestali zabíjet, tak jsme se dostali do zlé situace, která anděly proměnila na čerty, svoboda a rovnost je založena na přirozeném právu moci zabít druhého, aniž by to někomu vadilo. U nahých divochů se nesetkáte s parazitováním, pokud by se zde někdo pokusil o sobecké parazitování, tak by byl brzo jistě zabit! Jak vlastně došlo k tomu, že jsme se přestali zabíjet? Příčinou je ukončení období, ve kterém jsme se neustále přemísťovali z místa na místo, a začátek nového lidského období, kdy jsme zůstávali trvale mnoho generací na jednom místě.
Museli jsme se naučit, vytěžit z teritoria kde jsme existovali maximum existenčních zdrojů, a taky jsme museli i teritorium chránit před zvířaty a cizími lidmi, proto byl vydán mravní zákaz zabíjení cizích lidí, aby zde byl dostatek otroků a vojáků. Z lidí se takto stali jenom autíčka na dálkové ovládání a elita složená z mocných a bohatých lidí ovládala tato autíčka pomocí; zákonů, regulací, morálky, kultů, pověr, mytologie, rituálů, dezinformací, dluhů, smluv, kast, tříd, kategorie, byrokracie, politiky, atd.
Později začali vznikat opevněné; tábory, hrady, města, atd. takto vznikla i velká čínská zeď, která se budovala mnoho generací, a při výstavně zemřelo velmi mnoho otroků. Netrvalo to dlouho a začalo se válčit a hranice se tak neustále měnili podle situace, lidí bylo mnoho a místa kde se mohlo dobře žít bylo na světě málo a tak v USA došlo k tomu že cizinci zde eliminovali místní divoké obyvatelovo a zabrali zde pro sebe nové teritorium, a potom začalo USA napadat vojensky a ekonomicky mnoho jiných států na světě.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem