středa 10. února 2016

Život člověka nebyl nikdy jednoduchý

Sobecký lenoch nechce být sluhou, on chce být pánem, naše konzumní kultura je kulturou sobeckých lenochů, co přemýšlí nejvíce nad tím jak být dokonalými lenochy, co mají k dispozici mnoho sluhů. Následkem musí být logicky deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, spravedlnosti, podnikání, psychiky, atd. příčinou je zde to že jsme se díky výhodám a jistotám přemnožili a zdegenerovali, konzumní svět se stal nemocnicí.

Obrazně zde často dochází k tomu, že se jedinec nebo společnost dostane na slepou kolej, vydáme se rychle nějakým směrem a najednou nemůžeme dále, nemusí být vždy chyba jenom v nás, chyba může být kolikrát mimo nás. Život člověka nebyl nikdy jednoduchý a snadný, v minulosti zde bylo mnoho fyzického násilí a dneska je zde zase mnoho psychického násilí.

Je možné zavřít zlé lidi za mříže, nebo je zabíjet, ale to nic nevyřeší, vše vyřeší jenom naskenování lidí a po naskenování se těla lidí ekologicky recyklují a místo zlých lidí, zde budou už jenom hodní roboti, co nelžou a nekradou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem