čtvrtek 11. února 2016

Zaměstnat roboty je snadnější než zaměstnat lidi

Nebudeš toužit po tom, co je chybné. Nebudeš toužit po tom, co mají cizí subjekty a objekty, vůbec po ničem, co patří tomu co je ti cizí fyzicky a psychiky. Toužení nám způsobuje soužení, naše smysly nám poskytují informace a programy, inteligence a vědomí vše rozumě posoudí a tak vznikne toužení po něčem co je nám cizí a následkem je soužení že to nemáme.
Přejídání je jenom veliké toužení po dobrém jídle, a nijak se neliší od sobeckého kariérismu, který je velikým sobeckým toužením po výhodách a jistotách. Vše zde jsou příčiny a následky, co je prioritní příčinou toho, že je zde tolik soužení, díky našemu sobeckému toužení?
Příčinou je nemoc subjektu a objektu, nemocný je každý člověk, a jelikož se civilizace skládá jenom z lidí, tak je nemocná i civilizace, pokud chceme změnit konzumní systém k lepšímu, musíme jej optimálně uzdravit, aby nebyl nemocný! Nemoc lidí a jejich civilizace je způsobená nedostatkem správných informací, pro jakoukoli hodnotnou aktivitu jsou potřeba správné informace, pokud nemáme správné informace tak chybujeme a tím si život v očistec proměňujeme.
Systém založený na chození do školy je chybný, je třeba lidská těla naskenovat a informace digitalizovat a optimalizovat, získané informace se použijí pro roboty s umělou inteligencí, člověk je zastaralý model autíčka na dálkové ovládání a tak jej nahradí nový model, kterým bude GVKB duralový robot, s umělou inteligencí GVKB.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem