sobota 13. února 2016

Za ubohou mzdu pracují jenom ubožáci

Čím více je na světě ubožáků, tím více zde dochází k tomu, že mzdy jsou ubohé, člověk je zbožím na pracovním trhu, a pokud je zboží nadbytek, tak toto zboží nemá zde hodnotu. Stávky nebo demonstrace v ulicích jsou k ničemu, řešením je jenom eliminovat přelidnění a degeneraci a stanovit jasně kolik v kterém národě může být maximálně lidí a jak kvalitní zde musí být lidi. Podívejme se třeba na EU, zde je v roce 2016 přibližně 510 000 000 obyvatel.
Co kdyby zde bylo jenom 51 000 000 obyvatel, provedla by se digitální objektivní kontrola kvality lidí v EU, a nekvalitní lidi by se ekologicky optimálně recyklovali. Nejsme tak bohatí, abychom zde mohli podporovat ubožáky, co myslí a žijí uboze. Podívejme se do ekosystému, zde je vše ubohé potravou pro to, co není zde ubohé, prostě by si policie na tebe počkala, až vyjdeš z domu, a naložila tě do auta, které by tě odvezlo do krematoria, pokud by se po tobě ptali tvoji bližní tak by policie řekla, že nic neví.
Pokud je někdo invalidou, který vůbec nevychází už z domu, vyřešilo by se to pomocí sanitky, která by invalidu odvezla do krematoria, takto by se už nemuseli platit; důchody, podpory, sociální dávky, atd. najednou by zde byl nadbytek bytů a osobních aut, nebyl by problém s parkováním aut a v hromadné dopravě by bylo místo k sezení. Zpočátku by se lidi ptali co se děje ale časem by jim to došlo, že se začalo s úklidem genetického odpadu v EU. Uprchlíci z Afriky by zůstali rádi v Turecku a EU by už nemuselo Turecku přispívat na ubohé uprchlíky veliké peníze.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem