čtvrtek 4. února 2016

Vybírej si pečlivě to co budeš konzumovat

V diktatuře si ubožák nemůže vybírat, co bude konzumovat, protože diktatura rozhoduje i o tom co lidi mají konzumovat fyzicky a psychicky. Pokud musíme konzumovat to co je chybné tak následkem je to že nejsme ve svojí existenci úspěšní.

Podívejme se na náhražky a konzervanty v potravinách nebo na dezinformace a reklamu ve všech programových a informačních systémech. V minulosti bylo běžné to, že se používalo mnoho jedů k eliminování konkurentů a nepřátel, dneska nás otravuje zase rádio a televize, pomocí dezinformací a reklamy.

Konzumní kultura z lidí dělá konzumní dobytek, který ovládá 0.1% lidí na světě, je to tak, jeden člověk dneska statisticky ovládá tisíc lidí, jako by to byli jenom autíčka na dálkové ovládání, takovýto člověk má k dispozici; sekretářku, řidiče, kuchaře, atd. obrazně jde o vojenský uzavřený systém, kde malé množství mocných a bohatých generálů, v konzumní kultuře násilím ovládá celý konzumní svět.

Pokud se někdo drze pokusí o to, že nebude zde jenom ubožákem v konzumní diktatuře, tak je za to potrestám, protože kdo chce v konzumním stádu žít, musí i konzumním dobytkem být. Prý je zde demokratická politika, a lidi si mohou zvolit svoje správné zástupce, pokud by volby mohli zde něco skutečně změnit k lepšímu, tak by je diktátoři okamžitě zakázali!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem