Prohledat tento blog

čtvrtek 25. února 2016

Všude je to dneska už jenom marnost a naivnost

Je třeba poznat priority, a nezabývat se tím, co není prioritní, to platí u; lidí, operačních systémů, programů, databází, počítačů, internetu, ekonomiky, politiky, školství, psychiky, atd. neřešte to, co není prioritní, a bude vše fungovat hnedka lépe.
Není to jednoduché poznat co je prioritní protože z dálky mnohé vypadá jinak než z blízka, nejvíce lidi řeší; peníze, kariéru, čas, lásku, drogy, nemoci, nedostatek informací. To jsou statisticky největší lidské priority, nebojte se odsunout to, co není prioritní, pokud se budete zabývat dlouho tím co není prioritní, tak si koledujete o problémy, můžete snadno onemocnět, nebo i zemřít.
Komu není rady, tomu není ani pomoci, to platí jak pro jedince tak i pro; politiku, ekonomiku, náboženství, umění, školství, atd. příčinou je přeprogramování systému pomocí dezinformací, vše je zde naprogramované a pokud je něco chybně naprogramované tak se nemá cenu s tím zdržovat.
Srážka s blbcem je vztah s chybně naprogramovaným člověkem, neřešte to že je někdo chybně naprogramovaný, ale utečte od něj, několikráte jsem se naivně pokoušel řešit to, že je někdo chybně naprogramovaný, byla to ale jenom marnost a naivnost, z hovna nikdo bič neuplete, o tom je každá srážka s blbcem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji