pátek 19. února 2016

Vše je zde v depresi díky špíně

Čistota, je pro nás existenčně prioritní. Vše je zde v depresi díky špíně v nás a okolo nás, vědecky a statisticky se zjistilo to, že špína je parazitem, který má za následek depresi u; politiky, náboženství, spravedlnosti, funkčnosti, morálky, ekonomiky, podnikání, obchodu, školství, zdravotnictví, dopravy, cenzury, umění, psychiky, kvality, atd.

Základem čistoty je voda, která odplaví špínu, a proto k nám už brzo dorazí z vesmírné unie GVKB nákladní lodi s dobrou vodou, a dojde ke zvednutí hladiny v oceánu o dva kilometry. Mnozí mohou namítnout že s tímto radikálním řešením nesouhlasí, mají ale smůlu, termín odvolání proti rozhodnutí Vesmírné unie už vypršel, lidí je na světě už jako much, a tak není žádná škoda že se veliké množství lidí utopí, a že zanikne mnoho špinavých kultur a civilizací.

Dobře jsou na tom národy, které mají vysoké hory s výškou větší než dva kilometry, proč člověk nepochopil to, že čistota je existenčně prioritní, a že ten kdo se evolučně nepolepší, bude utopen? Produkování špíny se stalo pro elitu tvrdou drogou, čím více špíny, tím více měla elita moci a peněz! Mnozí namítnou, že měl člověk dostat několik století čas na to aby se polepšil.

Ten čas člověk dostal, bylo zde i mnoho varování, ale člověk byl slepý a hluchý! Veliké množství vody bude mít logicky za následek stabilizaci teploty na zemi, dojde ke zmenšení zdrojů potravy, počasí bude bez slunce a bude neustále jenom celoročně pršet, ovzduší bude vysoce vlhké, budou zde i neustálé bouřky s hromy a blesky.

Voda bude v oceánu bez znečištění, a na povrchu bude mnoho planktonu, který bude jistým zdrojem potravy pro býložravé ryby. Malé množství lidí co přežije potopu světa, bude mít problémy s kvalitní potravou, velikým problémem bude používání ohně, protože bude pořád pršet a mokré dřevo špatně hoří, všude bude mnoho hadů a myší, protože jednoduché formy života, jsou mnohem adaptabilnější na změny než je člověk, nejčastějším jídlem lidí budou vaření hadi, ovšem i hadi budou zabíjet mnoho lidi, bude to válka mezi hady a člověkem, po mnoho tisíciletí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem