úterý 16. února 2016

Vše je zde pokryteckým divadlem

Čím více je zde inteligence, tím více je zde deprese, léky na depresi neřeší příčinu a tak nefungují, příčinou deprese je inteligence která chce být ve všem sobecky úspěšná! Toužení po úspěšnosti stvořilo konzumní pekelný očistec, ve kterém je nám ten druhý peklem, z inteligentních dospělých lidí se začali pomalu a jistě stávat sobečtí paraziti co nemají cit a charakter, nakonec to vše skončilo výstavbou plynových komor v Nacistických koncentrácích.
Hodnota lidí poklesla pro konzumní společnost natolik, že konzumní společnost lidi vraždila po milionech, v plynových komorách jako by to byl jenom dobytek. Když něco nemůžeme vyřešit po dobrém, tak je zde snaha to vyřešit po zlém, prioritou je zde sobecký úspěch, u jedince a u společnosti, ve jménu úspěchu se lidi vraždí a mučí. Vše je zde pokryteckým divadlem, už mnoho generací, mění se; režiséři, ředitelé, kulisy, herci, diváci, hry, kostým, personál divadla, atd. jediné co ale se zde nemění je to že divadlo je továrnou na iluze, místo pravdy zde jsou iluze, o kterých si myslíme krátkou dobu že tyto divadelní iluze jsou pravdou.
Podívejme se na náboženství a politiku, není to celé pokrytecké divadlo, které se snaží pomocí dezinformací z lidí učinit jenom autíčka na dálkové ovládání, aby elita mohla z lidí dělat svoje sluhy a otroky. Je zde málo práce, tak proč nezrušit čtvrtek a pátek, jako pracovní den, proč bychom nemohli do zaměstnání chodit jenom od pondělí do středy? K čemu je nám pyšná vláda, která nezvládne zkrácení pracovní doby, aby se tím vytvořila nová pracovní místa?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem