pondělí 1. února 2016

Vše je o tom znát optimální priority

Jádrem problému je u všeho otroctví fyzické a psychické, otrok musí držet hubu a krok, pokud chce přežít, i když ví že chybuje, a že bude za svoje chyby otrokářem potrestán, otroctví vzniklo v okamžiku, kdy vzniklo přelidnění, dokud neodstraníme optimálně přelidnění, do té doby zde bude ekonomická a sociální krize. Vše je o tom znát optimální priority, eliminování přelidnění je pro civilizaci optimální prioritou, chudých a bezmocných lidí je na světě jako much, a tak je loví mocní a bohatí pavouci do dluhových a dezinformačních sítí! Nejlepší je příklad z reality, představte si že děláte taxíkáře, a máte málo zákazníků, protože je ve vašem městě mnoho taxíkářů, kdo vám zaplatí čas, kdy musíte čekat dlouho na každého zákazníka?
Pokud je něčeho nadbytek tak u toho rychle klesá hodnota to je logické, přirovnal bych množství lidí k soli v jídle, veliké množství soli jídlo učiní nechutným! Jak dochází k tomu že je něčeho nadbytek a jiného je zde zase nedostatek? Příčinou je otroctví, tam kde je otroctví tam je i uzavřený systém a tím dochází k tomu že je tento systém chybný, bez chyb jsou jenom svobodné otevřené systémy. Napište prezidentovi email, aby vám on pomohl s něčím co je nad vaše možnosti, a jeho tiskový mluvčí vám odpoví, že je to váš soukromý ubohý problém, který prezidenta vůbec nijak nezajímá, logicky na to musíte reagovat tím, že vás politika a náboženství nezajímá, a zajímáte se jenom sobecky o sebe a svojí rodinu, a konzumní pokrytecká civilizace je vám ukradená.
Každý kdo zde má k dispozici sekretářku, ten je zde i otrokářem, otroctví neskončilo, jenom se přizpůsobilo, a místo okovů na nohou, zde jsou moderní okovy ve formě nevýhodných smluv a nevýhodných dluhů. Není zde vlastně; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, nacismus, centralismus, islamismus, hinduismus, atd. Je zde už milion let jenom sobecký egoismus, čím větší má zde člověk ego, tím snadněji se z něj stává kariéristický parazitující otrokář, který má k dispozici sekretářku. Minulost je v knihách chybně popsaná, lidi v minulosti byli z 90% jenom ubohými vojáky a otroky, a mocní a bohatí velitelé a otrokáři (10% obyvatel) je mohli otroky mučit a zabíjet, protože to byl jejich soukromý majetek!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem