neděle 21. února 2016

Vesmír a život stvořili chyby

Na počátku všeho zde nebyli chyby a tak zde nic nebylo, potom došlo k tomu že zde byli chyby, a tím začal vznikat vesmír a později i život, nakonec vznikla i lidská civilizace plná chybných lidí. Chybou je pokud vlak vjede na slepou kolej, a tak se zastaví a může jenom couvat zpět, jinou možnost vlak nemá.
Mnoho systému se dostalo evolučně a slepou kolej, a pokud se jim nepodařilo rychle vycouvat tak evolučně zanikly. Je to jako s manželstvím, někdy je manželství pro nás slepou kolejí, a tak z něj rychle vycouváme, a odnesou to děti, o které se většinou starají ženy, nebo sociální ústavy.
Podívejme se na masožravou květinu, ona je slepou existenční kolejí pro naivní hmyz, který neočekává to, že by jej mohla krásná květina sobecky zabít. Moderní slepou kolejí pro mnoho lidí a národů, jsou veliké peněžní dluhy, které je nemožné splatit, a následkem je deprese nebo násilí, Nacismus vznikl díky velikým dluhům a Adolf Hitler se snažil najít násilná netradiční řešení, jak nesplatitelné národní dluhy eliminovat, jak to nakonec skončilo, ví dneska každý dospělý pracující člověk v EU, vycouvání z dluhů se Nacismu tedy evolučně nepovedlo!
Pravda je relativní, stejně jako je relativní čas, abychom mohli cokoli pochopit, musíme se k tomu i mnoho na dlouhou dobu přiblížit, jenže tím pochopíme jenom 1% toho co nás zajímá, a neumíme už pochopit nic o 99% toho co nás právě nezajímá, lidově řečeno; nelze jednou prdelí totiž sedět, na 100 židlích!
Ve skutečnosti je to ale mnohem horší, není zde sto židlí, ale je zde nekonečné množství židlí, a my máme jenom jednu prdel, vím to že nic nevím, to je krásný klasický filosofický výrok, který stručně a jasně vystihuje to, že jsme všichni hlupáci, co si drze hrají pyšně na chytráky!
Když hlupák navštíví chytráka a dlouho s ním hovoří tak si myslí že mu jeho hloupá hlava exploduje protože se myšlení hlupáka ocitlo na slepé koleji, chytráci umí snadno a rychle vykolejit hlupáky a tak hlupáci zakládají hloupé organizace, které jsou; politické, náboženské, sektářské, mafiánské, obchodní, podnikatelské, umělecké, vědecké, atd. pokud se do hloupé organizace omylem dostane chytrák tak se na něj hlupáci vrhnou a snaží se jej zabít, nebo jej z organizace násilně eliminovat.
Klasickou ukázkou je mučedník Jan Hus, kterého svatí hlupáci z Vatikánu, potupně veřejně zavraždili, a ani se za to našemu národu po mnoho století pokorně neomluvili, je třeba zakázat všechny hloupé organizace, a hlupáky v EU násilně přemístit do pracovních EU táborů, které budou chytře řídit jenom chytráci. Na hlupáky platí jenom fyzická špinavá těžká práce, za kterou nedostanou žádnou odměnu, pokud nebude hlupák v táboře optimálně pracovat, tak zde nebude ani jíst!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem