pondělí 8. února 2016

Vědecký důkaz o tom že existuje Bůh

Bůh to jsou všechny normy zákony, co se nijak nezměnili za miliardu let a platí v celém vesmíru, tyto normy a zákony jsou jistou skálou na které lze postavit složitý živý technosystém, pokud technosystém postavíte na něčem co se neustále díky politikům a byrokratům mění, tak vám technosystém jistě brzo spadne na hlavu!
Podívejme se na panelové domy a bytová plastová jádra, pokud bych mediálně vystoupil v době, kdy se panely a bytová jádra u nás zaváděli, tak bych skončil ve vězení, nebo psychiatrické nemocnici. Mnohem horší je situace u náboženství a politiky, někdy si myslím, že jsou lidi jenom autíčka na dálkové ovládání, a v hlavě mají jenom samé svaté dezinformace.
Poslední dobou je zde mnoho problémů s radikálními sektářskými ideologiemi, obzvláště veliký problém je s jinověrci z Afriky, které už nenapichujeme na kůly, a chováme se k nim slušně. Jediná správná víra je víra GVKB, kdo věří v cokoli jiného, ten je; jinověrec, kacíř, neznaboh, blázen, fanatik, psychopat, deviant, atd.
Normy zákony nemohou být konzumním obchodem, kdy se s nimi obchoduje v politice nebo náboženství, chceš sobecky změnit normu nebo zákon, tak hodně zaplať politické straně, nebo církvi. Přísloví peníze nesmrdí, jasně vystihuje konzumní kulturu, ve které se platí za; veřejné záchody, sex, drogy, léky, korumpování politiků, televizi, rádio, jízdu po dálnici, reklamu, atd.
Ovce už nemají na sobě mnoho generací žádnou srst, protože jsou neustále státy a podnikateli holené, a tak je jim pořád existenční zima, a ti co je holí přemýšlí nad tím, jak konzumní ovce lépe a rychleji pomocí daní a regulací ekonomicky oholit.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem