čtvrtek 18. února 2016

Ubožáci mají ubohé závislosti

Pověz mi, jaké máš závislosti, a já ti povím kdo opravdu jsi, pokud máš ubohé závislosti tak jsi ubožák to je logické, vše co je zde živé, to je závislé na existenčních zdrojích, a mnohém jiném, není možné existovat bez závislostí! Závislost je obrazně jako lano, na kterém něco důležitého visí, pokud se lano přetrhne, tak je zde existenční problém, takovým přetržením lana je třeba dlouhodobá nezaměstnanost, která ekonomicky eliminuje pracujícího člověka, a udělá z něj rychle a jistě bezdomovce.
Většinou si pod pojmem závislák představíme člověka, který je závislý na chemických drogách, ve skutečnosti se kariérista nijak neliší od narkomana, protože kariéra je taky návykovou drogou. Mnohdy se nám podaří nějakou ubohou závislost eliminovat díky pevné vůli, ale netrvá to dlouho, a vznikne v nás jiná ubohá závislost, takže se nic nezmění.
Mocné a bohaté kulturní civilizace jsou evoluční laboratoří, ve které vznikají nové ubohé konzumní závislosti, které se budou dlouho ve velkém globálně kopírovat, a tyto nové ubohé konzumní závislosti, budou z lidí dělat konzumní ubožáky. Reklama, politika, umění, náboženství, internet, atd. umí lidem přeprogramovat myšlení natolik, že lidi jako autíčka na dálkové ovládání podléhají novým konzumním ubohým závislostem, a podobají se tak dobytku, který je hnán mocnými a bohatými hospodáři na průmyslová jatka.
Velitel koncentračního tábora nemůže za to, že v jeho táboře bylo zavražděno v plynových komorách mnoho miliónů ubožáků, on jenom plnil svědomitě svoje pracovní povinnosti vědom si toho, že pokud nebude plnit správně svoje pracovní povinnosti, tak jej logicky brzo nahradí někdo jiný. Elita která nám dneska globálně vládne, to jsou obrazně velitelé koncentračních táborů, co plní správně svoje pracovní povinnosti, aby je nenahradil někdo jiný, v jejich odpovědné vysoké funkci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem