neděle 21. února 2016

Trpaslíkům vládnou trpaslíci

Podívejme se na ovocný strom, pokud strom roste nemá ovoce, a začne rodit mnoho ovoce až vyroste, proč mnoho lidí a mnoho národů, zde zůstane trpaslíky, a tak se zde mají existenčně zle, díky tomu že nevyrostli? Je vědecky dokázáno, že růst je tam, kde jsou pro růst optimální podmínky, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, proto se hospodář snaží vytořit optimální podmínky pro to, co mu přináší užitek a eliminuje to, co na jeho hospodářsví parazituje. Všimněmě si toho, že v moři a oceánu jsou ryby mnohem větší a zdravější, než ryby co žijí v jezerech a rybnících.

Omezený prostor, omezuje i možnost k růstu a zhoršuje i zdraví, je snadné u člověka změřit tělesný růst, a je obtížné změřit u člověka a národa ekonomický růst. Neustále je nám tvrzeno, že ekonomika prosperuje, a že je zde i ekonomický růst, jestliže si můj bývalý kamarád koupí veliký dům za sto milonů Kč, protože je to úspěšný podnikatel a já spím pod mostem jako bezdomovec ve spacím pytli, tak statisticky mám polovinu domu za padesát miliónů Kč.

Jde tedy o to, jak se rozděluje zisk z práce lidí, pokud někdo má měsíčně na kontě v bance pravidelně čistý zisk milion korun, a jiný má měsíčně na kontě pravidelně čistý zisk deset tisíc korun, tak je svět rozdělen na ekonomické obry a malé trpaslíky. Nadbytek vytváří nedostatek, na jedné straně se kupují zbytečné drahé zbraně a platí se zbytečné drahé armády, a na druhé straně zde nejsou peníze pro bezdomovce, a je každému politikovi jedno, že bezdomovec zmrzne, nebo zemře hlady.

Prý si za to mohou bezdomovci sami, tvrdí zde politici a milionáři. Ve skutečnosti je to statisticky tak, že jenom 1% bezdomovců za to může, že se z nich stali bezdomovci, a 99% bezdomovců za to nemůže, protože měli existenční smůlu, a konzumní asociální systém je násilně ekonomicky eliminoval. Pokud by mohli demokratické volby změnit centrální byrokratický asociální systém na decentralizovaný sociální systém, tak by je vláda složná s trpaslíků zakázala!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem