úterý 2. února 2016

Sociální systém pro ubožáky

Současná konzumní kultura je založená na sociálním systému pro ubožáky, je to začarovaný kruh ze kterého nelze uniknout a následkem je deprese a závislost na drogách nebo lécích na psychiku. Když neumíme problémy už řešit po dobrém, tak je řešíme po zlém, a následkem jsou revoluce a války, ve kterých umíráme a přicházíme o mnoho hodnot, které potřebujeme a milujeme.
Dokud je v korytu potrava, tak dobytek rád poslouchá pastýře, na tomto principu je založen sociální systém pro ubožáky, jakmile není v korytu potrava, tak se sociální systém pro ubožáky zhroutí, lidově se tomu říká, dejte lidem chléb a hry, aby s lidmi už nebyli problémy.
Jak dochází vlastně k tomu, že v konzumním korytu není už to co konzumní dobytek miluje a potřebuje! Příčinou je přemnožení a degenerace, zdroje jsou mnohým omezené, a zdegenerovaný dobytek má moc veliké nároky na zdroje. Cestou ven z tohoto problému je člověka naskenovat a digitalizovat, lidi budou existovat jenom virtuálně, a tím nebudou už mít veliké nároky na existenční zdroje, na práci zde budou stroje a roboti.
Lidské genetické tělo je starý model který už do moderní digitální doby nepatří, celá naše kultura je postavená na tom se odlišit od zvířat proto se oblékáme ale to nestačí musíme se digitalizovat tím se dokonale odlišíme od zvířete které myslí jenom na veliké koryto jako; král, šlechtic, papež, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, ředitel, celebrita, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem