neděle 28. února 2016

Robot pracuje zadarmo

Vládnout nám budou brzo už jenom počítače, vše se přesune do virtuální reality, a nebude už třeba elity, která rozhodovala sobecky o nás bez nás. Věřte tomu, že vše lze už naprogramovat, ceny elektroniky a techniky letí dolů velmi rychle, nebude to trvat dlouho, a budete mít ve svém bytě inteligentního robota, který byt uklidí, dojde nakoupit, vyvenčí psa, uvaří jídlo, bude si s vámi povídat o sportu nebo politice. Běžte se podívat do moderních továren, a spatříte veliké haly, kde nejsou lidi, a jsou tam jenom stroje a roboti!

Jenom idiot může věřit tomu, že mu vysoká škola zajistí výhody a jistoty, informace a programy dneska stárnou tak rychle, že o vysokoškoláky není zájem, protože oni nemají v hlavě aktuální informace a programy, o skutečné tržní složité realitě, ve které se vydělávají peníze! Nebude to trvat dlouho, a v autobuse už nebude řidič, u pokladny v obchodě nebude pokladní, na úřadě už nebude úředník, v nemocnici nebudou už doktoři, atd.

Proč by nemohl být doktorem automat, vše jde naprogramovat, posadíte se před univerzální terminál s umělou inteligencí, a on vám dá recept na léky do lékárny, jiný automat vás zase bude operovat, nebo vám opraví zuby. Nebude to už trvat dlouho a budeme všichni nezaměstnaní, proč zaměstnávat drahého člověka, když robot pracuje zadarmo.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem