středa 17. února 2016

Proč zaniknul demokratický kapitalismus?

Digitální naturalismus způsobil zánik demokratického kapitalismu, vše začalo akcí digitalizace lidských sobeckých těl, kterým se slibovala existence ve virtuálním globálním světě, kde má sobecká psychika neomezené možnosti pro to se mít dobře. Bylo to systémově jednoduché, do vaší virtuální helmy se při aktualizacích automaticky nainstaloval digitální virtuální globální svět, a ta hra nešla vypnout, a nebylo možné si helmu sundat, každý takto zemřel na psychické vyčerpání nebo zemřel žízní, a během hry se z něj získalo veliké množství informací.
V digitálním naturalismu zde místo lidí byli jenom digitální GVKB roboti, roboti nepotřebovali jíst a mít k dispozici domy a věci, následkem bylo nezasahování do přírody a příroda se zase navrátila do původního stavu ve kterém bývala v době kdy zde nebyla ještě lidská civilizace. Z té doby pochází výrok, digitální GVKB helmu si nasadíš jenom jednou, protože každý kdo si nasadil GVKB digitální helmu ten i zemřel, byl to jistý rozsudek smrti. Někteří jedinci se snažili vyhnout nasazení GVKB digitální helmy, to jim ale nebylo moc platné protože je GVKB roboti zatknuly a přepravili je ke kontejneru, kde byli virtuální helmy a posadili jej do křesla.
Sedí v čekárně vedle kontejneru dva věřící jeden věří v Islám a druhý zase věří v Hinduistického Kršnu, ten co věří v Islám říká už brzo se dostanu do ráje a Kršnovec mu říká že on se zase brzo znovu narodí a jeho život bude mnohem lepší než byl tento jeho život, oba je poslouchá jeden programátor co na nic nevěří a říká jim. Z nul vše vzniká a když už je to zde už systémově zbytečné tak se to zase na nuly rozpadá, není zde žádný ráj pro ty co věří na Boha, ani zde není žádné převtělení do nového života, to jsou jenom pohádky, je zde jenom operační systém, který je po určité době nahrazen, novým operačním systémem, někdo je zde dlouho, jiný je zde krátce, ale každý sobecký člověk je zde stejně jenom dočasně, v tomto konzumním očistci!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují