středa 24. února 2016

Proč vždy elita dostane bohatství a moc?

Zásobují politici psychiatrické nemocnice psychicky nemocnými lidmi? Vše zde jsou příčiny a následky, pokud politici dělají pomocí; zákonů, regulací, daní, poplatků, cla, morálky, atd. z lidí existenční ztroskotance, tak je následkem léčení v psychiatrické nemocnici.
Voliči sice mají možnost jít v kapitalismu k demokratickým volbám, ale pokud by volby měli nahradit centralizaci decentralizací tak by je politici zakázali! Se vznikem centralizace vzniká možnost přerozdělovat tak, že pracující člověk dostane dluhy, a bezmocnost se tomu bránit, a elita dostane bohatství a moc! Takže rozdíl mezi kapitalismem a socialismem je stejný jako rozdíl mezi blbcem a psychopatem.
Já bych zavedl daň z hovna globálně, čím více by člověk vážil, tím větší daň z hovna by globálně platil. Třeba člověk co váží 50 kilo, by platil měsíčně za hovna 5 000 Kč (100 Kg daň 10 000 Kč) a kdo by to nezaplatil, ten by byl hozen do sraček a zde by se utopil. Lidi chtějí jednoduchou spravedlnost, hovno je zde na hovno, a tak za to zaplatíš globální elitě, která je zde na hovno.
Jelikož jsou lidi lakomí tak by se snažili vážit co nejméně aby platili co nejmenší možné daně, představte si, že by zde byl tlustý člověk něčím tak vzácným, že by byl i velmi populární, a z veliké mediální popularity, by zaplatil logicky i veliké daně. Obzvláště by byla spokojená letecká doprava, protože by se ušetřilo mnoho leteckého drahého benzínu a možná by tím i ceny letenek šly trochu dolů.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem