neděle 28. února 2016

Proč musíme dlouho zbytečně na mnohé čekat?

Náš čas je velmi hodnotný a mnohé nás zde o čas okrádá, a nutí nás zbytečně na mnohé čekat, problémem je v principu křižovatka, kdy čekáme na zelenou, čím více je zde křižovatek, tím více času logicky i ztratíme čekáním na zelenou, a tím plýtváme benzínem a časem. Čím větší je koncentrace lidí na nějakém prostoru, tím více je zde i křižovatek, na kterých musíme čekat, problémem je že my s tím nemůžeme nic udělat, protože jsme v tomto systému jednom bezvýznamnou nulou!
Cestou ven z tohoto začarovaného kruhu je jenom optimalizace, optimalizace dokáže čekání eliminovat nebo zkrátit, optimalizovat lze; ekonomiku, politiku, náboženství, reklamu, školství, zdravotnictví, dopravu, stavebnictví, internet, podnikání, obchod, služby, psychiku, atd. optimalizace je obrazně jenom úklid, podíváme se na prezidenta a řekneme, ten prezident je zde zbytečný, zrušíme funkci prezidenta.
Podíváme se na ředitele, a řekneme ten ředitel je zde zbytečný, zrušíme funkci ředitele, atd. pokud bychom v EU provedli optimalizaci, tak bychom mohli zrušit polovinu pracovních míst ve kterých jsou lidé, co jsou zde zcela zbyteční, a pro tyto lidi vytvoříme v EU nová místa, kde budou potřební, a vytvoří svojí prací ekonomické hodnoty pro EU, každého je možné přeškolit na něco jiného, co společnost potřebuje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem