pátek 19. února 2016

Proč je zde velká ekonomická emigrace?

Jak je to logicky možné, že stejná profesionální práce, je různě na světě ekonomicky ohodnocená? Obrazně je každý zaměstnanec květináčem, o který se stará mocná a bohatá elita, o některé květináče se elita stará málo, o jiné se zase stará mnoho, sobecký květináč se proto snaží o ekonomickou emigraci tam, kde se bude o něj elita lépe starat.
Následkem je uzavřený systém pomocí; kasty, třídy, kategorie, morálky, hesla, hranic, ideologie, jazyka, předpisů, zákonů, povolení, atd. nejde o nový problém, ale o problém starý už mnoho tisíciletí, a je nemožné určit čas, kdy se začala konzumní civilizace uzavírat a proměňovat ve veliké konzumní vězení, ze kterého nešlo existenčně utéci.
Každé uzavřené vězení má ekonomické zdroje, které může rozdělit správně nebo chybně, většinou se existenční zdroje rozdělují chybně, a pokud se to někdo odváží kritizovat, tak je za tu drzost potrestán ekonomicky, nebo je izolován dlouhodobě za mřížemi, aby zde byl pod neustálým dohledem, v minulosti zde bylo pro tyto drzé provinilce, připraveno mučení a veřejná poprava.
Krysy poznají že se ekonomická Islámská loď potápí, a tak loď rychle opouštějí, a my hovoříme o tom že je zde veliká ekonomická emigrace z Afriky do EU, a krysám co věří v Islám se nelíbí to, že jsou v Islámském Turecku, kde se mají existenčně zle, a tak na malých gumových člunech utíkají z Turecka, a přitom se mnoho člunů potopí, a tak mnoho Islámských krys zbytečně zemře. Posílat ekonomickou pomoc do Afriky je chybou, je třeba použít v Africe insekticidy, co zabrání tomu, aby se mohli Islámské krysy rychle rozmnožovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem