úterý 16. února 2016

Proč je vysokoškolský diplom hovno?

Jsi na ekonomicky dně, tak spáchej jako hrdina sebevraždu. Nemá cenu řešit to, že jsi na dně, to stejně nevyřešíš, a nepočítej s tím, že se stane zázrak, a ty na tom budeš dobře, statistika je jasná, a říká, že ten kdo je dlouho ekonomicky na dně, nemá žádnou šanci na to se mít ekonomicky dobře. V přírodě je to jednoduché, vše co skončí na dně, se stává potravou pro svoje okolí, ono stejně je zde každý jenom dočasně a každý je zde snadno nahraditelný.
V minulosti zde byli dozorci, a ten kdo byl pomalý nebo chyboval, ten byl dozorci zabit a hozen do jámy, kdo nepracoval, ten neměl nárok zde na to žít, dneska skončilo sociální komunistické období a přichází asociální kapitalistická doba, ve které nikoho nezajímají tvoje ekonomické problémy, pokud nemáš už peníze na to, aby ti někdo s problémy pomohl.
Přichází období uzavřené ekonomiky a politiky, místo konkurence, je zde diktatura těch co mají zde výhody a jistoty. Nebude to trvat dlouho, a dojde k tomu, že začnou GVKB roboti nahrazovat zdegenerované pyšné a líné lidi, najednou ti bude vysokoškolský diplom na hovno, protože levný robot bude pracovat lépe než mladý vysokoškolák!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují