čtvrtek 4. února 2016

Proč je konzumní civilizace na slepé koleji?

Pokud by vaše informace, měli cenu zlata, nedávali byste je zde zadarmo! Většina informací je obecná a teoretická, většinou je nutné vyhledat specialistu, aby nám on řekl hodnotné informace. Někdy je dokonce i nutné využít pomoc od více specialistů pokud jde o něco složitého.
Nejvíce lidi řeší subjektivní problémy a moc se nezajímají o objektivní problémy, protože ty stejně nevyřeší. Velikým problém je pro člověka jeho tělo a mozek, který je v lidské hlavě, nikdo z lidí nebyl nikdy dokonalý, a pokud lidi budou používat genetická těla, tak se situace nezmění.
Problémem člověka je to, že chodíme po dvou nohou, a potom je zde problém s tím, že už nemáme srst a drápy, takže jsme závislí na civilizaci. Poslední dobou se stává velikým problémem inteligentní mozek, který nefunguje optimálně, a tak lidi konzumují drogy a léky na mozek.
Tělo a mozek je obrazně jako počítač a duše je operačním systémem a programy v počítači, evolučně se člověk dostal na slepou kolej, a tak nemůže jet evolučně už dopředu. Je třeba člověka konečně nahradit GVKB robotem s GVKB umělou inteligencí. Vše je zde dočasně, a to co je na evoluční slepé koleji, to už zde nemá žádnou perspektivu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem