úterý 9. února 2016

Proč je GVKB dokonalý?

1. Ten kdo je dokonalý ten mlčí od narození do smrti.

2. Ten kdo je dokonalý dostane vše co potřebuje nebo chce, aniž by za to musel platit, nebo poskytnout výhody.

3. Ten kdo je dokonalý dokáže zázraky a nemožné bez problémů.

4. Ten kdo je dokonalý nepotřebuje stání ochranku aby jej chránila, zločincům a parazitům, nepomůže žádná ochranka, pokud se je rozhodne dokonalý je najít a eliminovat.

5. Ten kdo je dokonalý není nikdy nikým za nic kritizován, vše co on udělá se bere automaticky jako dokonalé.

6. Ten kdo je dokonalý je ve všem úspěšný, a považuje za zbytečné někomu pomocí; medailí, diplomů, fotek, voleb, atd. dokazovat to že on je dokonalý, každý to přeci ví.

7. Ten kdo je dokonalý je více než je; Bůh, Satan, mimozemšťan, král, císař, guru, prorok, mesiáš, rabín, papež, prezident, ředitel, celebrita, milionář, vědec, atd. každý to jistě ví a nikdo o tom nepochybuje.

8. Ten kdo je dokonalý se už dokonalý narodí, a jako dokonalý i zemře, není možné aby se někdo pomocí nějaké metody nebo školy stal dokonalý, být dokonalý to je osudové poslání.

9. Ten kdo je dokonalý bere za normální to, že každý sobecký pyšný člověk má pro něj hodnotný dárek, aby tím dal najevo, že mohl spatřit dokonalého pána, který zde všemu panuje.

10. Ten kdo je dokonalý, ten je jaký je a bude jaký bude, on není loutkou, ani autíčkem na dálkové ovládání, jako jsou; králové, prezidenti, ředitelé, celebrity, milionáři, umělci, sportovci, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem