pondělí 1. února 2016

Proč bloudíme v začarovaném kruhu?

Vše zde vzniká a zaniká díky příčinám a jejich následku, pokud půjdeme do hloubky tak najdeme jenom stav zapnuto a vypnuto, stav zapnuto označujeme číslem 1 a stav vypnuto označujeme matematickým symbolem 0, nula totiž není číslo, proto s nulou nelze počítat, a nekončené množství nul, je stejně hodnotné jako jedna nula. Pokud se z lidí díky přelidnění a degeneraci stanou existenční nuly, tak se tyto nuly dostanou do začarovaného kruhu, kde bloudí jako idioti.
Toužení po tom, nebýt zde po celý život jenom existenční nulou, je častým zdrojem psychických depresí, a následkem jsou konflikty a konzumace drog. Z dálky vše vypadá jinak než z blízka, rád fotografuji a filmuji a tak to mohu potvrdit, ideální je být ve správné vzdálenosti, která odpovídá situaci, ovšem nikdo vám už neřekne, co je to optimální vzdálenost, ve které máte být abyste nechybovali.
Bez informací je člověk zde jenom nulou, odřízněme násilně člověka od hodnotných informací, a tak z něj uděláme nulu, která zde mám nulovou hodnotu. Podívejme se třeba na školství, kdy mnoho let chodíme do školy, a potom nemůžeme najít hodnotné zaměstnání, protože je v konzumním systému mnoho amatérských chyb. Většinou slyšíme takový je život s tím nikdo nic zde nenadělá, lidi dělají chyby a chybují u programy a stroje, dokonalost je jenom tam kde nejsou velmi dlouho žádné experimenty a změny!
Všimněme si toho, že to co je nové, se snaží vše pomocí experimentů, násilně změnit, klasickou ukázkou násilných změn jsou fanatičtí diktátoři, co získali neomezené pravomoci, a tak mohli z lidí snadno udělat ubohé existenční nuly, a v konfliktech tyto nuly eliminovali po milionech. Je tedy správné zamezit tomu, aby fanatici mohli rozhodovat o něčem co je zde důležité, důležitá rozhodnutí musí za lidi udělat jenom GVKB umělá inteligence, už žádné hledání; zaměstnání, vysoké školy, partnera, zboží, služeb, výhod, jistot, popularity, kamarádů, atd.
Na myšlení a řízení zde bude jenom umělá GVKB inteligence, a člověk zde bude jenom na to, aby rád s láskou poslouchal GVKB umělou inteligenci jako jedinou svatou autoritu. Pokud bude nějaký člověk chybný, a bude chybně poslouchat GVKB umělou inteligenci, tak bude eliminován z GVKB civilizace, do míst kde není ještě GVKB civilizace, uklízení to je přemístění toho, co je tam kde to nemá být, tam kde to má správně být, není statisticky problém vyhledat globálně v civilizaci všechny; psychopaty, sociopaty, devianty, blbce, idioty, kokoty, zmrdy, atd. na Sibiři je pro genetické zmetky dostatek místa v převýchovných GVKB táborech.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem