úterý 23. února 2016

Přestaňte konečně zbaběle utíkat

Lidi jsou mnoho nemocní a tak chodí na sociální síť s vírou, že jim zde někdo zdarma profesionálně pomůže, a oni se zázračně uzdraví, většinou jde o psychické nemoci, které se vůbec neléčí profesionálně v psychiatrické nemocnici, a tak se hledá pomoc, kde se dá. Lékař ale může pomoci jenom tomu, kdo jeho pomoc pokorně přijme, a poslechne správné rady lékaře.
Pokud nemocný nepřijme pomoc od správného lékaře, tak bude pořád nemocný, proč mnoho nemocných odmítá pomoc od lékaře? Mnoho psychicky nemocných lidí si myslí, že ti druzí jsou psychicky nemocní, a tak jim nemohou pomoci, podle sebe každý logicky i posuzuje druhé. Je to tak snadné si; zapálit cigaretu, napít se alkoholu, vzít si silné prášky na deprese, atd. tudy ale cesta k psychickému uzdravení nevede!
Přestaňte konečně zbaběle utíkat, před psychickými a existenčními problémy a začněte s problémy optimálně bojovat, v tom je cesta k vašemu uzdravení, je to bohužel boj na celý lidský život, vaším největším nepřítelem jsou chybné závislosti, chybné závislosti, jsou obrazně smlouvou s pekelným psychickým očistcem, kdy jste smlouvu podepsali vlastní krví, protože jste toužili po ráji, ale místo psychického ráje, zde jsou jenom pekelné deprese a zbabělé myšlenky na sebevraždu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem