čtvrtek 11. února 2016

Poznáte co je pro vás nejlepší?

Představte si, že máte zvolit třeba jídlo na jídelním lístku, poznáte které jídlo, je pro vás nejlepší? Nebo si představme volbu vysoké školy, poznáte jaká vysokoškolská specializace je pro vás nejlepší, a na jaké škole si uděláte vysokoškolský diplom? Pokud uděláme chybu, tak se už mnohdy nejde vrátit zpět, a máme zkažený den, nebo si zkazíme celý život!
Jestli si myslíte, že vám optimálně rychle poradí vaši bližní, nebo cizí lidi na internetu, tak jste naivní jako malé děti, nikdo nevidí do vašeho života lépe než vy sami, chybujeme, protože máme v hlavě špínu a nepořádek, protože; málo spíme, málo sportujeme, špatně jíme, máme mnoho zlozvyků, konzumujeme drogy, jsme líní, jsme uzavření, atd.
Neustále zde jsou chybné otázky, na které jsou chybné odpovědi, chyba není ale na internetu, chyba je ve vaší chybné hlavě, nekoukejte se pyšně do zrcadla, ale podívejte se raději pokorně do vaší hlavy! Víte jak se podívat do vaší chybné hlavy, a jak tam potom uklidit špínu a nepořádek?
Do hlavy se podíváme pomocí meditace, bohužel v EU je používání meditace něčím co lidi vůbec neznají a co považují za zbytečné. Mnozí si hloupě myslí, že meditace je spojená se sektami a náboženstvím, a snaží se lidem přeprogramovat mozek tak, aby se z lidí stali věřící idioti. Meditace je jako orgasmus u sexu, při meditaci se vše ve vás psychicky uvolní, a najednou je zde psychicky očištěný nový člověk.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem