středa 24. února 2016

Pokorný altruismus eliminuje pyšný egoismus

Ježíš Kristus umyl pyšným egoistům před svým ukřižováním nohy, aby dal jasně pyšným egoistům najevo, že jsme si evolučně rovni, a že nikdo z lidí, zde není více než je ten druhý! Proč by nemohl jet prezident republiky do zaměstnání každý den hromadnou dopravou, ze svého malého bytu v činžovním panelovém domě, na sídlišti Jižní Město v Praze? Je snad prezident republiky něco více, než je učitel základní školy, který jezdí do zaměstnání hromadnou dopravou, ze svého malého bytu v paneláku! Každý je zde jenom hercem, který zde hraje nějakou ubohou roli, v tomto konzumním pokryteckém divadle.
Jak se vám líbili plynové komory, ve kterých fanatičtí Nacisti, vraždili židy po milionech jako dobytek, nikdo si nemůže být jistý tím, že se to nebude zase evolučně opakovat, a místo židů půjdou po milionech do plynových komor, zase lidi s jinou vírou v zázraky, vše se přeci zde většinou opakuje, tak jako třeba v módě, kdy módní novinou je to, co kdysi dávno už bylo v módě. Tam kde není pyšný egoismus, tam není ani revoluce a válka, je už dokázáno vědecky a statisticky to, že revoluce a války z 99% mají příčinu v pyšném egoismu!
Ego je jako cigareta, taky obtěžuje smradem okolí a ničí zdraví. Nemáš cigaretu a zapalovač? Nemám cigaretu ani zapalovač ale mohu ti poradit jak přestat kouřit a přestat lhát a krást. Díky, ale pokud by měli tvoje svaté rady hodnotu zlata, jistě bys je i za zlato lidem prodával. Komu není rady od GVKB tomu už není pomoci, cesta do krematoria je jako dálnice, po které se tam každý pyšný egoista rychle dostane, a to bude jeho poslední veliký oheň, v jeho ubohém životě, a poslední kouř který odejde rychle do nebe, z vysokého komína.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem