čtvrtek 4. února 2016

Pochází člověk z Jupiteru?

Ve škole se děti učí, že člověk vzniknul z opice, v Bibli se zase tvrdí, že Hospodin z prachu stvořil člověka? Potom je zde moderní názor, že náš vznik je spojen s inteligentními tvory, z cizí planety ve vesmíru. Pravda je ovšem taková že zde bylo vězení pro lidi z vesmíru a mnoha lidem z vesmíru se zde podařilo přežít v těchto zlých podmínkách a tak z těchto lidí vzniknul člověk. Je zde veliké podezření že člověk z dávné minulosti byl mnohem větší než je současný člověk, ale díky zlým životním podmínkám se začal evolučně zmenšovat a proto je porod člověka problém, protože se hlava člověka nezmenšila tak jako je tomu třeba u opice.
V minulosti lze nalézt zmínky o obrech, co zde existovali, bohužel nikde není doloženo statisticky, ani z kosterních pozůstatků, jak přesně velicí byli tito mimozemští obři? Proč platit drahé vězení, když je mnohem levnější, přepravit vězně na nějakou primitivní planetu, ze které nelze uniknout. Nejspíše planeta, která sem dopravovala vězně, evolučně zanikla, díky katastrofě nebo jinak, a tak už velmi dlouhou dobu se na naši planetu nedovážejí vězni, ostatně pokud se podíváme na naši kulturu, je to kultura vězňů, se kterými dozorci zle zacházejí.
Je potom absurdní hledat zde zmínky o mimozemšťanech, když my sami jsme mimozemšťané. Co je to naše oblečení, je to ochrana těla před počasím a špínou, jenom člověk se zde obléká a jenom člověk ke svojí existenci používá oheň! Na Jupiteru se před velmi dlouhou dobou nacházel život podobný tomu pozemskému, ale potom díky katastrofě zaniknul, a tak se už nemůžeme vrátit na planetu, odkud jsme sem před milionem let přišli.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem