pátek 19. února 2016

Peníze z reklamy nikomu nesmrdí

Z dálky mnohé vypadá jinak než z blízka, snaha oklamat nepřítele a konkurenty, zde byla už před vznikem naší sobecké kulturní civilizace, moderně hovoříme o přeprogramování mozku pomocí dezinformací. Někdo potřebuje něco výhodně prodat, a tak investuje do reklamy, a nebo něčeho jiného, co mu umožní dosáhnout úspěchu. Jak se vám líbí to, že během filmu v televizi je film přerušen ubohou reklamou, nebo když na vás na internetu vyskakují ubohé reklamy, a chtějí po vás kliknutí, aby měla ubohá stránka z toho zisk, peníze z reklamy nikomu nesmrdí!
Přirovnal bych reklamu k jídlu, pokud sníte mnoho špatného jídla, tak je vám z toho špatně, ovšem ten kdo to reklamní jídlo uvařil, tomu je jedno to, že je vám z reklamy špatně, peníze přeci nesmrdí! Proč zaniknulo RVHP, lidem už bylo psychicky špatně, z té ubohé mediální reklamy na to, že brzo všem lidem bude lépe!
Stejně tak i zanikla pokrytecká náboženství, protože lidi už nevěřili na zázraky po smrti, vrcholem přeprogramování mozku pomocí dezinformací je Islám, ale to by bylo na samostatný dlouhý článek! Moji rodiče a škola velmi usilovně profesionálně pracovali na tom, aby mě násilně přeprogramovali mozek, a učinili ze mě naivního idiota, věřím tomu že 90% lidí v EU je na tom bohužel podobně!
V roce 1992 jsem žil 9 měsíců u sekty ISKCON ve Francii na jejich zámku. Modlitba; Hare Krišna, Hare Krišna, Krišna Krišna, Hare Hare, Hare Rama, Hare Rama, Rama Rama, Hare Hare. Proč by se měl člověk modlit? Tonoucí se i stébla chytá, o tom je svatá modlitba, ten kdo se má psychicky božsky, ten k ničemu už nepotřebuje ubohou modlitbu, ani ubohé náboženství!
Náboženství a politika je konzumní náhražkou, za možnost být sám sebou, místo hodnotných originálů, zde jsou jenom ubohé náhražky. Války v nahotě odhalují naše pyšné sobectví, pokorný altruismus je jenom dezinformace používaná k přeprogramování mozku, a proměnění lidí na naivní idioty, co si koupí to, co jim vnutila reklama, nebo nějaká mocná a bohatá autorita.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem