pátek 26. února 2016

Peníze nemohou nahradit lásku

Kdo má v hlavě nasráno, ať se jako hrdina přihlásí, o tom to je, že jsme zbabělci, a stydíme se za to, že máme v hlavě nasráno, to že má zde někdo vysokou funkci prezidenta, nebo ředitele, neznamená ještě jistě to, že on nemá v hlavě nasráno. Z díla je přeci spatřen tvůrce, a pokud žijeme v politických a ekonomických sračkách, tak logicky příčinou je to, že vládnoucí elita má v hlavě logicky nasráno.
Vše začíná v okamžiku, kdy porozumíme slovům druhých, je to tak snadné lhát naivním dětem, a dělat z dětí psychické ubožáky pomocí pohádek a náboženství, mnozí psychičtí ubožáci namítnou, že jejich rodiče z nich taky dělali psychické ubožáky. Jde o začarovaný dezinformační kruh, ve kterém se ocitla naše konzumní pokrytecká kariéristické kultura, složená jenom z psychických ubožáků, co mají v hlavě nasráno.
Místo originálu zde jsou jenom náhražky, peníze nemohou nahradit lásku, za peníze získáme jenom to, co nemá skutečnou hodnotu, to co má skutečnou hodnotu to je zadarmo. Každý je tím jakému slouží pánu, ten kdo slouží čisté lásce, ten má v hlavě vše vyčištěné a uklizené, a ten kdo slouží špinavým penězům, ten má v hlavě jenom nasráno, a tak je nasraný že má málo peněz.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem