čtvrtek 4. února 2016

Peklem je nám naše genetické tělo

Veškeré zlo je následkem chybování subjektů a objektů, jakmile se globálně lidi naskenují a jejich zdegenerovaná těla se ekologicky recyklují, tak skončí chybování, v GVKB systému bude každý jenom v digitální kleci, a tak nebude moci konat zlo, díky chybování.
Řešíme každý den mediálně a soukromě milióny hloupostí a nesmyslů, a neřešíme problém lidského těla, a přitom lidské tělo je prioritou v tomto konzumním systému, lidské tělo je evolučně zastaralý zdegenerovaný genetický systém, který už nemůže dobře sloužit v moderní digitální době.
Vše se všude optimalizuje a digitalizuje, lidské tělo, ale nemůže mít výjimečnou imunitu, naše tělo je nutné ekologicky eliminovat, a místo genetického těla zde budou GVKB duraloví roboti, a ovládat je bude logicky jenom GVKB umělá inteligence, člověk bude existovat jenom v GVKB digitální virtuální kleci, ve které nebude už moci chybovat.
Peklo není po smrti, peklem je nám naše genetické tělo, které nám neslouží optimálně, protože je to tělo zvířete, a my potřebujeme žít jako lidi, a nežít jako zvířata, co se sobecky zabíjejí, aby zde získali výhody a jistoty. Vím jistě to, že vše je zde dočasně, jenom změny zde jsou na věčné časy!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem