úterý 9. února 2016

Pane prezidente USA volá vám GVKB

Pane prezidente k naší planetě se rychle blíží obrovská vesmírná loď a pokusy o navázání komunikace selhali, už jsme vyhlásili stav ohrožení. Jak obrovská je ta mimozemská loď? Odhadujeme že je stejně veliká jako naše planeta země, už jsme se pokusili kontaktovat GVKB, ale on nezvedá telefon, ani neodpovídá na emaily.
Kdo je to GVKB? Už ho dlouho sledujeme, a je zde velké podezření že je to mimozemšťan, nebo dokonce Bůh. No třeba si jenom zavolal přepravní vesmírné společnosti, aby jej odvezli domů. Tak už je ta loď kousek od naší země, a vylétá z ní malá vesmírná loď dlouhá si jenom jeden kilometr, a ta loď je právě nad domem, kde bydlí v Praze GVKB, v 10 patře.
Z lodi se spouští jakýsi zvláštní výtah k bytu, kde bydlí GVKB a potom se výtah vrací do lodi a loď odlétá zpět k veliké vesmírné lodi. Takže vlastně o nic neděje, jenom nějaký GVKB mimozemšťan od nás odlétá domů, to zase bude pro tisk na dlouho senzace. Ale něco se asi děje z lodi se vysunuje obrovská hadice do na našeho oceánu. Asi si jenom načerpají trochu naší vody? Naštěstí je poblíž naše ponorka a ponorka hlásí že z hadice začíná pod velikým tlakem vytékat voda. Pane prezidente voda začíná v oceánech rychle stoupat, naštěstí jste právě v letadle takže nejste v ohrožení.
Voda za hodinu stoupla globálně o sto metrů to musíme nějak zastavit. Na co máme armádu, tak tu hadici zlikvidujete! To nás taky už napadlo, ale kolem hadice je nějaké silové pole, a stejně tak je i silové pole okolo té vesmírné lodi. Mě to připadá celé jako potopa světa, JHVH se na lidi naštval, a tak zaplavil svět vodou, nejspíše ten GVKB bude JHVH nebo jeho syn. Jde už jenom o to, kolik mají asi vody v té lodi? Jenom nechápu jak zde může Bůh bydlet a nikdo si toho nevšimne? Včera jsme řešili globální nedostatek vody, to místo kde jsme to řešili je už pod vodou a je nedostatek vody na dlouho vyřešený.
Tajné služby pronikli násilím do bytu GVKB ten byt v 10 patře je prázdný, jako by byl připravený na prodej, takže vše bylo dopředu připravené. Pane prezidente USA volá vám GVKB. Tak odlétám domů, a na rozloučenou vám daruji trochu dobré vody. Jsi Bůh? Ano jsem Bůh, někdo Boha dělat přeci musí, aby zde bylo vše správné a optimální. Opakovaný vtip přestává být už vtipem, pokud vím tak zde byl slib, že se potopa světa nebude opakovat? To vám slíbil můj otec, já jako jeho syn jsem vám nic neslíbil.
Nešlo by se nějak dohodnout a zastavit to rychlé stoupání vody, už je pod vodou i dům v Praze kde jste dlouho bydlel. Není problém aby se dohodl mocný pán s mocným pánem pokud jim to přinese užitek, jenže mocný jsem zde já a ty jako prezident jsi bezmocný. Omlouvám se za to že jsem vám nepomohl když jste měl problémy s důchodem v Praze, vypadalo to jako maličkost se kterou se není třeba zajímat.
Z dálky vše vypadá jinak než blízka, jinak k té dobré vodě, dostal jsme od delfínů požadavek, na to abych zde zvětšil množství vody, svatá komise požadavek schválila a tak delfíni dostanou hodně vody. Pro boha co je to hodně vody, už voda na zemi stoupla o jeden kilometr? Naše nádrže jsou už prázdné, z oceánu se hadice vytahuje a já odlétám, za tisíc let se na zemi vrátím a podívám se jak se delfínům zde daří. Pane prezidente co je vám, já jsem doktor pusťte mě k němu, je mrtvý, nejspíše je to CMP.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem