sobota 6. února 2016

Odpověď na otázku duše těla a vůbec

Nehledejme odpovědi na otázku vesmíru a života, hledejme odpověď na otázku duše těla a vůbec, nestarejme se o to, co nezměníme a nepoznáme, starejme se o to, co můžeme společnými silami změnit a vědecky poznat, tedy duši a tělo, co je to lidská duše a co je to lidské tělo?
Začneme od vzniku člověka na této planetě, kdysi velmi dávno zde byla trestanecká kolonie pro cizince z vesmíru, mimozemští trestanci se přizpůsobili podmínkám života na zemi, a jelikož zde neměli přirozené nepřátele ze svojí mimozemské civilizace tak se zde rychle rozmnožili něco jako USA, kde evolučně vyspělejší obyvatelé z Evropy eliminovali evolučně zaostalé indiány, a potom ovládli mocensky USA, podobný případ přemnožení se stal i s králíky v Austrálii.
Mimozemšťané zde nebyli jenom z jedné mimozemské vyspělé civilizace, ale byli zde z mnoha mimozemských civilizací, většina těchto civilizací už bohužel existenčně zanikla, a tak nelze doložit to, odkud pocházíme. Proto lidi nevypadají stejně, ale v mnohém se liší tělesně a duševně.
Víry v zázraky jsou toužením po životě na naší původní mimozemské civilizaci, kde byla velmi vyspělá věda a technika, pro kterou nebyl problém přepravit levně a rychle lidi vesmírem na dlouhé vzdálenosti. Člověka nestvořil tedy Hospodin ani evolucí nevznikl z opice, to jsou jenom pohádky pro hlupáky, něco zde vzniká z něčeho, ostatně veškerý život zde na naší planetě je jenom mimozemského původu na 100%!
Vše je zde v evolučním pohybu to, co bylo včera moderní a hodnotné to dneska už není moderní a hodnotné, je třeba se pružně přizpůsobovat času a prostoru ve kterém existujeme. Subjektivně za největší vynález poslední doby považuji používání elektřiny ve společnosti, když dneska vypadne elektřina na dlouhou dobu ve velikém městě tak se celá civilizace zde zhroutí. Obrazně se z lidí stávají dětská autíčka na baterie a dálkové ovládání, takové autíčko nepotřebuje k ničemu city a charakter, ale potřebuje jenom možnost k sobeckému parazitování díky jistým výhodám.
Civilizace je postavená na tom že se vzdálíme od ekosystému, čím více se subjekt nebo objekt dokáže vzdálit od ekosystému, tím více je on civilizovaný, a tím má i od civilizace mnoho výhod a jistot. Podívejme se na lidské tělo, statistika zjistila, že průměrné lidské tělo je pro civilizaci využito jenom na 1% a to není rozhodně ekonomické, lidské tělo je velmi starý model, který je třeba nahradit zcela novým modelem a tím novým modelem je umělá inteligence GVKB ve virtuálním globálním světě GVKB.
Na fyzickou a programovou práci zde budou jenom stroje a roboti, člověk zde bude jenom na to, aby chodil ve virtuálním světě do školy, nový digitální člověk bude 24 hodin každý den a 365 dní v roce chodit do školy, stanou se z nás všech věční studenti, neustále se budeme něco učit pochopit a potom něco o tom zajímavého napsat, bude to jako virtuální hra, ve které po splnění náročných úkolů, lze postoupit do náročnějších úrovní hry.
Učení bude pro nás tvrdou návykovou drogou, něco jako jsou pro nás dneska drogou peníze a výhody. Lidská těla budou digitálně globálně optimálně naskenována, a po naskenování se lidská těla ekologicky optimálně eliminují, nebudou zde lidi, a tak nebudou s lidmi už ani problémy, nebudou se už vyrábět; zbraně, drogy, dezinformace, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem