sobota 27. února 2016

O tom co je správné rozhoduje ten kdo má klíče

Svět je psychicky nemocný, a jenom moderní veliké GVKB psychiatrické nemocnice, mohou svět změnit k lepšímu. Je třeba zrušit globálně vězení a utečenecké tábory, a začít problematické sociální parazity, přesouvat do velikých psychiatrických nemocnic, ve kterých se ubytují v malých klecích, a dají se jim injekce s psychickými drogami. Na hrubý pytel zde musí být hrubá záplata, je to svatý boj se špínou v hlavě, rodina a škola proměnila lidi v psychické ubožáky, se kterými má konzumní civilizace mnoho problémů. Svět je psychicky těžce nemocný, a jenom GVKB psychiatrické nemocnice, mohou svět profesionálně optimálně změnit k lepšímu.
Je třeba začít problematické lidi přesouvat do velikých GVKB psychiatrických nemocnic, ve kterých se lidi ubytují v malých klecích, a dají se jim injekce se psychickými drogami. Na hrubý pytel zde musí být hrubá záplata, je to boj se špínou v hlavě, rodina a škola proměnila lidi v psychické ubožáky, se kterými má civilizace mnoho problémů. Chcete konzumovat drogy, tak je v psychiatrické léčebně dostanete zadarmo, a dáme vám tak silné drogy, že vygumujeme vaši ubohou minulost, zapomenete na to, jak se jmenujete, a jaké jste měli povolání nebo funkci, a v jakou svatou víru jste věřili, atd.
Mnozí mohou namítnout, že to je nemorální a nelidské, takto zacházet s lidmi a dělat z nich vygumované GVKB roboty, bez sobeckého mozku. O tom co je správné, rozhoduje ten kdo má klíče od klecí, budete mnoho měsíců nazí a hladoví zavření v malé kleci pod vlivem návykových tvrdých drog, najednou budete sami se sebou, a nebudete už moci na nikom sobecky parazitovat, a tak bude psychický Satan ve vás poražen, každý je tím jaké má závislosti, a hříšné závislosti jsou spojené se službou pekelnému Satanovi. Takto konečně globálně zvítězí láska a pravda nad lží a nenávistí, co bylo to bylo, dneska je vše už díky GVKB jinak!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem