neděle 28. února 2016

O multikulturalismu v EU

EU se začíná stávat multikulturní a s tím přichází mnoho problémů, protože mnoho kultur, sebou i přináší mnoho konfliktů na hrubý pytel zde logicky i musí být hrubé záplaty, zákon musí být v EU jednoduchý a tvrdý, k těm co jej porušují. Je třeba v EU nahradit lidské policajty a lidské vojáky za GVKB robotické policajty a GVKB robotické vojáky, takový robot myslí a koná jako robot, pokud někdo poruší zákon, tak jej policejní nebo vojenský robot eliminuje jako chybu, a nebude se s ním zdržovat.
Lidi v EU ze všech kultur brzo pochopí, že člověk může v EU udělat chybu jenom jednou, protože roboti budou zde vše digitálně sledovat, a budou eliminovat lidi, co chybují. Maminko to vaše dítě se vám nepovedlo, a tak jsme je recyklovali na potravinový substrát, a vás jsme pro jistotu sterilizovali, skončí období ve kterém se ubožáci z různých kultur v EU rozmnožovali jako králíci v Austrálii.
Každý prezident nebo ředitel, je v EU snadno nahraditelný, roboti budou kontrolovat v EU i prezidenty a ředitele, bude běžné to, že policejní robot eliminuje v EU prezidenta, protože on udělal nějakou ubohou chybu, jenom strach donutí všechny lidi z různých kultur k tomu aby byli dokonalí, s GVKB roboty nebude možno o ničem diskutovat, nebo je podplatit či nějak ideologicky přeprogramovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem