neděle 7. února 2016

Nový digitální ekonomický systém

Vlastně vše už bylo vynalezeno, pokud se podíváme do přírody tak zde spatříme, nový digitální ekonomický systém který je založený na tom že se nic neopravuje a rovnou se to recykluje, o tom co se bude recyklovat nerozhoduje majitel ale rozhoduje o tom globální umělá inteligence ona jako režisér všeho má ve všem svatou pravdu. Monitorovací globální GVKB systém zaznamená někde chyby nebo zpomalení, a okamžitě se to řeší recyklování a nahrazováním starého za nové.
Všimněme si toho, že tam kde se opravují mnoho; staré databáze, staré programy, staré zákony, staré věci, staré stroje, staří lidé, atd. tam je deprese u; ekonomiky, morálky, politiky, spravedlnosti, podnikání, obchodu, umění, psychiky, atd. V přírodě se nic neopravuje, a vše se zde recykluje, a staré se zde rychle novým nahrazuje.
Dneska skladníkovi vedoucí řekne do mobilního telefonu, pracujete pomalu máte okamžitou výpověď, zastavte se okamžitě na osobním oddělení. V budoucnosti robot který bude pracovat pomalu, bude nahrazen okamžitě novým robotem, a starý robot bude recyklován, nebude zde žádná snaha zjišťovat, proč starý robot pracoval pomalu nebo chyboval.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem