pondělí 8. února 2016

Nemám zájem být celebritou co leží na hřbitově

Jediným způsobem jak dělat optimálně vše je dělat to, co skutečně milujete a potřebujete dělat. Pokud jste to ještě nenašli, tak hledejte a nespoléhejte se na rady cizích lidí. Vědomí, že jednou zemřu, je nejdůležitějším nástrojem, který mě pomáhá činit zásadní životní rozhodnutí. Protože téměř všechno, veškerá vnější očekávání, veškerá pýcha, všechen strach z trapnosti nebo neúspěchu, se tváří v tvář smrti ztratí a zůstává jen to, co je opravdu důležité. Vědomí, že zemřete, je nejlepší způsob, jaký znám, jak nespadnout do pasti přesvědčení, že máte co ztratit.
Není důvod nejít mnoho let za svými sny a iluzemi. Váš čas zde na světě je velmi omezený, tak jím neplýtvejte na to, abyste žili život někoho jiného. Nepodléhejte tomu máte žít podle toho, co si myslí druzí sobci. Nedopusťte, aby v hluku konkurenčních sobeckých názorů zanikl váš vlastní sobecký hlas. A to nejdůležitější: mějte odvahu a vytrvalost jít za tím co je pro vás prioritní. Všechno ostatní je vedlejší. Nikdo nechce zbytečně zemřít. Dokonce ani ti, kteří se chtějí dostat do nebe, nechtějí dneska umřít, aby se tam rychle dostali. Nemám zájem být celebritou, co leží na hřbitově.
Chci v noci usínat s tím, že jsem udělal něco nového a báječného. Na tom mi nejvíce záleží. Lidé nevědí, co chtějí, dokud jim to někdo konečně neukážete. Musíte v něco vždy věřit: přírodu, logiku, Ježíše, Buddhu, mimozemšťany, cokoliv. Ty nejlepší věci v životě, mě nestály žádný čas, a žádné peníze. To nejcennější, co všichni máme, je naše psychické zdraví. Měj odvahu bojovat, aby hluk ostatních sobeckých názorů nepřekřičel tvůj vlastní vnitřní sobecký hlas. Myslím si, že pokud uděláš něco a výsledek je naprosto ohromující, tak by jsi měl jít dál. Ne se zastavit příliš dlouho na jednom místě a ztrácet zde čas. Ale posunout se evolučně správným směrem.
Jsem přesvědčený o tom, že to co rozlišuje celebrity od ztroskotanců, je pevná víra v sebe a silná vytrvalost. Na detailech tvého díla nejvíce záleží, ten čas vložený do vyladění maličkostí tvého díla za to vždy stojí. Pokud to nemilujete, tak neuběhnete tu extra vzdálenost, nebudete ani pracovat ten rok navíc. Pokud chcete být v něčem úspěšní, tak to musíte slepě milovat a mnohé tomu i obětovat. Pokud se na to podíváte objektivně z blízka, tak všem lidem, kteří se stali úspěšní mediálně velmi rychle, to ve skutečnosti zabralo mnoho let práce na tom zde být úspěšní.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem