pondělí 29. února 2016

Myslí zkorumpovaní politici jako spermie?

Spermie myslí jenom na to jak splnit úspěšně svoje evoluční poslání a pokud při vývoji mozku nedojde k restartování myšlení, tak se člověk stane ubohým politikem, který myslí jako stejně spermie, jenom na to jak být existenčně úspěšný. Porovnejme myšlení politiků a myšlení spermie jsou zde nějaké rozdíly? Adolf Hitler je ukázkovou spermií, která nemyslela jako slušný člověk, ale myslela jenom na to, jak dosáhnout rychle vajíčka, a splnit evoluční úkol. Jak dochází k tomu, že se mozek u některých lidí evolučně zastaví na primitivním myšlení spermie?
Je to otázka silné víry v zázraky, víra dokáže zázraky, to je dokázané při léčení lidí, kdy lidi co silně věřili se uzdravili i bez léků. Z dálky to vypadá jako úspěšný člověk, který má díky vysoké státní funkci policejní ochranku, a z blízka spatříme jenom ubohou bytost, co myslí a žije jako spermie, srazili jste se s blbcem, tak věřte tomu že jste se srazili se spermií. Na vrcholu mocenské pyramidy jsou spermie co vypadají jako lidi, svět ovládají tedy spermie pomocí; dluhů, regulací, zákonů, morálky, dezinformací, atd.
V současnosti mnoho spermií z Afriky zamířilo do Anglie a Německa, jde jim jenom o to se dostat k vajíčku, aby mohli vyrůst, naše ubohá republika co je na 70 existenčním místě je nezajímá, zde není žádné vajíčko, díky kterému by mohli existenčně vyrůst. Všechny veliké vyspělé civilizace minulosti zanikly díky spermiím z ciziny, co začali sobecky narušovat funkčnost vyspělé civilizace.
Proč bojovat pomocí zbraní, když je mnohem účinnější metodou bojovat pomocí sobeckých spermií, které začnou pomocí salámové techniky systematicky likvidovat vyspělou civilizaci. Místo chození do zaměstnání za ubohé sociální mzdy, zde bude jenom rychlé rozmnožování sociálních ubožáků, až se sociální systém v Anglii a Německu zhroutí, jenom je škoda že tyto spermie z Afriky ještě nenapadli USA a Kanadu, protože ekonomické zhroucení USA a Kanady, by EU ekonomicky mnoho prospělo.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem