neděle 7. února 2016

Monokultura umožňuje přemnožení parazitů

Práce která nevytváří zisk. Statisticky a vědecky se globálně zjistilo, že ve vyspělých civilizacích dochází k velikému nárůstu práce, která nevytváří pro systém zisk, a paradoxem zde je to že tito neziskoví zaměstnanci mají veliké výplaty a veliké výhody a jistoty. Naopak ten kdo svojí prací vytváří veliký zisk, ten má ze svojí práce malou výplatu, a nemá zde žádné výhody a jistoty. Ono vlastně nejde zase o něco nového, podívejme se na klíšťata, ona svojí prací nevytvářejí zisk, a přesto se mají velmi dobře.
Monokultura umožňuje přemnožení parazitů, ten kdo tedy se zde má velmi dobře jako; král, císař, šlechtic, milionář, podnikatel, obchodník, papež, guru, prezident, ministr, politik, byrokrat, soudce, notář, policajt, voják, diplomat, profesor, Rom, ekonomický přistěhovalec, atd. ten je zde klíštětem, které vysává ty co svojí prací produkují hodnoty, pokud by stávkovali rok globálně politici, projevilo by se to nějak na ekonomice?
Nikdo by si toho vůbec nevšiml, ale pokud by měsíc globálně stávkovali lidi co nemají vysokou školu, tak by se civilizace existenčně zhroutila, a lidi by začali jednat jako zvířata aby zde přežili. Víte co se platí z peněz které vám sebere zaměstnavatel a stát? Z těchto peněz se platí klíšťata co mají vysokou školu, která vás ekonomicky a psychicky vysávají. Obrazně tuční kapři, si přeci nevypustí dobrovolně rybník, kde se jim dobře daří, o tom je naše konzumní civilizace, plná mocných a bohatých parazitů co mají vysokou školu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem