neděle 7. února 2016

Minimum slov a maximum činů

Neustále je všude slyšet, není čas a nejsou peníze, když na to jako prezident odpovím, a umí subjekty a objekty využívat čas a peníze optimálně, tak na na mě koukají druzí, jako telata na nová vrata, která jim stojí v cestě ke státnímu korytu.
Vše co dáváme, to zpět i dostáváme, pokud chybujeme je i náš život zde chybný, moudrost je v tom, se poučovat z cizích chyb, a hloupost je se nepoučit ani z vlastních chyb, moudrých bylo v každé době nedostatek, a hlupáků bylo v každé době nadbytek, to je objektivní statistika!
Nejhorším hlupákem, je starý pyšný člověk, který má vysokou státní funkci, ve které má služebního řidiče, z díla je spatřen tvůrce, než budete vybírat někoho na vysokou státní funkci, u které je i služební řidič, tak požadujte od uchazečů předložení díla, za které by mohla být i udělena hodnotná odměna, minimálně jedem milion dolarů!
Neposuzujete to, jak uchazeči o veliké státní koryto vypadají a co umí, posuzujete jenom jejich pracovní dílo! Moudrý člověk po sobě zanechá hodnotné dílo, a hlupák po sobě zanechá jenom mnoho amatérských chyb.
Je třeba u nás zrušit možnost mít zde dlouho vysokou státní funkci, kde je služební řidič, na takové funkce by měl být vybrán člověk, jenom na jeden rok, a potom by už doživotně měl zákaz mít tu státní funkci po druhé, období rodových zdegenerovaných králů, a rodové zdegenerované šlechty, už zde musí u nás konečně systémově skončit! Všude je už běžné, že se uzavírají pracovní smlouvy na rok, a tak se nemusí vyplácet zlatý padák, pro pyšné hlupáky co po sobě zanechají jenom problémy!
Umíte využívat čas a peníze optimálně, věřte tomu že to neumíte, a proto logicky nemáte čas a peníze. I když většina lidí u nás chodí velmi dlouho do školy, a zde získává vysokoškolský titul v nějaké specializaci, tak se ve škole nenaučí využívat čas a peníze optimálně, školství u nás potřebuje veliké restartování, aby zde byl student pyšným pánem a učitel jeho pokorným sluhou!
Abychom mohli cokoli optimálně umět, musíme se to prakticky naučit tím, že se k tomu na dlouhou dobu přiblížíme, je třeba minimum chybné teorie a maximum optimální praxe, minimum slov a maximum činů!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem