čtvrtek 25. února 2016

Logicky je vše na hovno

Člověk je hrozbou pro přírodu a tak roboti člověka eliminují. Na každou rybu je zde připravená sít, do které bude chycena, žijeme v Matrixu, který pomocí sítí eliminuje vše, co problémy způsobuje, lidově se přeci říká že boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Všechny vědecké pokusy dokázat existenci času a prostoru selhali, vysvětlení je prosté v tom že čas a prostor je virtuální iluze v Matrixu.
Čas a prostor je virtuální síť do které se vše jistě chytí, je to dokonale promyšlené, proč recyklace všeho funguje bez problémů? Veškerá dokonalá recyklace je jenom virtuální iluze, proto bez problémů funguje, a tak z hovna vznikne život, a život potravu promění na hovna, logicky je vše na hovno. Vše je zde iluze, vytvořená proto, aby absolutno se mělo čím bavit, a nenudilo se, ano realita je iluze, není zde žádná realita, jako vesmír a život, nebo fyzikální zákony, a lidské zákony, to vše je virtuální dokonalá počítačová iluze, ve stroji na iluze který se jmenuje absolutno.
Stroj chce aby zde byli problémy, a tak stvořil v iluzích záměrně nezničitelné chyby, co vytvářejí problémy a tím deprese, jsme jenom potravou pro nudící se absolutno, co nás sobecky pozoruje, a tím se nenudí, a je spokojené s tím, že se my trápíme; bídou, nezaměstnaností, nemocemi, hádkami, ekonomikou, politikou, náboženstvím, atd. Jdi pomocí metody příčiny a následku, do jádra fyzikální a psychické reality, a když se dostaneš k nejmenším částicím reality, tak najednou zjistíš, že nejmenší je iluze, kolem iluze se realita točí!
To co říkám není nic nového, Hinduismus z Indie, už před deseti tisíci lety, věděl že vše je zde jenom počítačová dokonalá virtuální iluze, a tento geniální vědecký poznatek je základem Hinduismu, který byl první svatou vírou člověka, v lidské globální kultuře, proto Romové co pochází z Hinduismu, nemají deprese, a kašlou na konzumní společnost ve které všemu kralují jenom parazité a dezinformace.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem