čtvrtek 18. února 2016

Lidem nejvíce vadí lidi

Když jsme globálně vyhodnotili statisticky psychické nemoci lidí, co jsou v psychiatrické nemocnici, tak jsme zjistili to, že lidem nejvíce vadí lidi, což mě připomíná klasický výrok, člověk, člověku, vlkem. Rozebírali jsme to dlouho se specialisty a nakonec jsme se shodli na tom, že příčinou je přelidnění a degenerace.

Člověk myslí a jedná podle existenční situace, ve které se dlouhodobě nachází, a pokud je tato existenční situace pro člověka nepříjemná, tak na to člověk reaguje agresivně. Ve snaze ušetřit peníze a čas, jsou lidi násilně uvrhováni dlouhodobě do nepříjemné existenční situace, a lidi na to reagují agresivně, a tak končí ve vězení, nebo v psychiatrické nemocnici.

Lidově se tento problém nazývá zahnání psa do kouta, pes zahnaný klackem do kouta, se stává agresivní, protože se bojí o holý život. Jsou na světě bohužel továrny, ve kterých museli pod okna nainstalovat pevné sítě, protože zde často docházelo k tomu, že někdo vyskočil z okna, aby spáchal v depresi sebevraždu. V minulosti se nesměli sebevrazi zase pochovávat na hřbitově, aby se tak lidi odradili od páchání sebevraždy, díky zoufalé existenční situaci, ve vězení vám většinou odeberou pásek a kravatu, aby zde nedošlo k sebevraždě!

Ovšem to vše nic není proti plynovým komorám v koncentračních táborech, kde se vyvraždilo mnoho miliónů ubožáků, bez řádného soudu. Paradoxní je státní smutek, když zemře prezident nebo jiná celebrita, každý člověk zde má jinou hodnotu, někdo je zde bohem a jiný je zde volem! Pokud přijde nemocný člověk do psychiatrické nemocnice, tak je zde léčen pomocí návykových drog.

Drogy z člověka udělají tupého hlupáka bez geniální inteligence, nebylo by už lepším řešením dát lidem do hlavy GVKB čipy, co by zablokovali mozku probuzení a existenční realitu člověka by řídili jenom čipy s umělou inteligencí a ze všech lidí by se takto stali autíčka na dálkové ovládání, kdy by veškeré lidstvo ovládal, centrální mozek lidstva (GVKB).

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují