neděle 7. února 2016

Lék který z bezdomovce udělá milionáře změní civilizaci

Nejde o klasický chemický lék který se musí brát pravidelně dlouho a který poškozuje tělo a mozek, jde o něco co je spíše mimozemského než pozemského. Je to jenom jedna obyčejná tableta kterou spolknete před spaním a zapijete jí vodou, tedy aplikace je to jednoduchá a každý idiot jí zvládne bez problémů, co je na té tabletě tak zázračného že jediná tableta dokáže proměnit rychle bezdomovce v milionáře? V té tabletě jsou roboti, které můžete spatřit jenom pod elektronickým mikroskopem.
Roboti se v člověku začnou rychle rozmnožovat a po krátké době promění lidské tělo v tělo robota, který z dálky vypadá jako člověk, ale už nemusí; jíst, pít, spát, nosit oblečení v zimě, atd. posílí se vaše tělo desetinásobně a desetinásobně se posílí i inteligence a vědomosti, napadne vás v parku sto ozbrojených zločinců aby vás okradly a zabily, jenže mají smůlu za krátkou dobu je v parku sto mrtvol, kterým jste oddělil hlavu od těla jedinou fackou.
Žádný zločinec nebude mít šanci z parku zbaběle utéci, střelné zbraně vám nijak neublíží, protože vaše kovové tělo bude neprůstřelné, akorát se poškodí vaše oblečení, ale to není problém vyměnit. Policie si bude naivně myslet, že za vším stojí; mafie, sekta, tajná cizí služba, atd. Pokud podáte někomu ruku, tak on se brzo stane taky robotem, a bude s vámi spolupracovat na získávání moci a bohatství.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem