pondělí 22. února 2016

Kopie originál nenahradí

Už mnoho tisíciletí je zde snaha nahrazovat originály kopiemi, často je zde slyšet to, že je kopie lepší než originál. Zlato je hodnotný originál, který je často nahrazován něčím co z dálky vypadá jako zlato, podobné je to i u sexu, kdy je originální sex ze kterého je potomstvo, nahrazován ubohým sexem, ze kterého není žádné potomstvo. Příkladů by se jistě našlo tolik, že by se o tom mohla i napsat tlustá odborná kniha, ale k věci, kopie originál nenahradí!

Originálním řešení nemocných zvířat a nemocných lidí, je ekologická recyklace, kdy nemocná zvířata a nemocní lidé, poslouží jako potrava pro ostatní živé systémy. Proč opravovat tam, kde je lepším řešením nahrazení za nové, to dítě s tmavou pletí se nám geneticky nepovedlo, tak je utopíme, a potom je dáme do trouby a jako příloha budou bramborové knedlíky!

Náboženství se nám nepovedlo, tak jej nahradíme politikou, pilotka se nám taky bohužel nepovedla, tak jí nahradíme umělou GVKB inteligencí, která bude zde vše řídit, a udělá z lidí levná autíčka na GVKB dálkové ovládání. Co je to ekosystém objektivně z pohledu vědy a techniky, ekosystém je geniální živou továrnou na recyklaci, všeho hmotného, i všeho co je psychické, vše je zde nejisté, jenom recyklování, je zde pro každého člověka jisté, už jsi se byl podívat do obvodního krematoria, abys konečně věděl, co tě zde jistě brzo čeká? 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem