středa 24. února 2016

Když to umíš tak to i dělej

Podívejme se na pijavice, nikdo nechce od pijavice, aby dělala to, co neumí, u lidí se neskutečně rozmohlo to, že nutíme dělat druhé to, co neumí, a potom je za to trestáme, protože to neumí dělat! Pokud dítě chce dělat to, co umí, narazí na nepochopení u dospělých, a započne systematické vymývání mozku, pomocí svatých dezinformací.
Následkem je deprese u; psychiky, ekonomiky, politiky, morálky, spravedlnosti, podnikání, obchodu, umění, školství, zdravotnictví, dopravy, byrokracie, vědy, atd. Musíš se podřídit svatým autoritám, jinak budeš tvrdě potrestán, tak to zde funguje po tisíciletí, a z lidí se stali ubohá dálkově ovládaná autíčka bez inteligentního mozku, které ovládají ti, co zde mají moc a bohatství pomocí; dluhů, regulací, morálky, zákonů, daní, pověr, reklamy, atd.
Ve jménu Boha, bylo spácháno nejvíce bezbožností, prý; kněz, rabín, guru, kazatel, vůdce, prorok, atd. zastupují Boha? To je největší podvod v lidské kultuře, a většina naivních lidí tomuto podvodu věří a následkem je konzumní očistec plný lží a krádeží! Bůh je dualita (pravda a lež, zapnuto a vypnuto, život a smrt) a není to živý subjekt, který je možné nějak zastupovat!
Pokud někdo hlásá to, že Bůh není jenom dualita tak on je psychicky nemocný a měl by být přemístěn do psychiatrické nemocnice, a zde mnoho let izolován na samotce, a pomocí injekcí s psychickými léky, zde bude tak dlouho léčen, až on pochopí že Bůh je dualita!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují