čtvrtek 18. února 2016

Kdy se lidi začnou stěhovat do vesmíru?

Kam se ztratili lidi z civilizace? Proč se pořád rozčilovat se zaměstnanci, když je možné lidi nahradit roboty, co budou pracovat jako roboti, a nebudou chtít peníze a výhody. Mnozí říkají, že jejich práce je složitá natolik že ji nemůže robot zvládnout ani za dvacet let, jak je to objektivně s tím že začnou roboti brát lidem zaměstnání ve velkém?

Zatím se roboti používají na takové práce, které jim vyhovují díky tomu že se opakují a roboti se nemusí fyzicky neustále pohybovat z místa na místo, jde většinou o průmysl kde se vyrábí automobily a elektronika. Příchod robotů bych přirovnal ke studiu na škole, roboti složí zkoušky a postoupí do další úrovně studia a získají zde více možností se uplatnit na pracovním trhu.

V současnosti jsou obrazně roboti na střední škole v prvním ročníku střední školy asi jako člověk ve věku 16 let. Otázkou je jak dlouho bude robotům trvat to než dostanou vysokoškolský diplom, a tak nahradí bez problémů globálně všechny lidi co v civilizaci dneska pracují?

Nemám křišťálovou zázračnou kouli, ani zázračný stroj času, abych mohl jistě říci, že dejme tomu v roce 2100 zde už budou na trhu GVKB roboti co dokážou nahradit každého vysokoškolsky vzdělaného člověka a tak zde bude na světě pro lidi 100% nezaměstnanost. Kam se ztratili lidi z pozemské civilizace?

Když byla v civilizaci 100% nezaměstnanost tak lidi odešli z civilizace do míst kde není civilizace, není to zase nic nového, co by zde už dříve nebylo, jistě zde bude možnost přepravy na jinou planetu ve vesmíru, kde dosud není ještě civilizace, roboti postaví veliké rychlé vesmírné lodě a lidi se vydají do vesmíru osidlovat cizí planety a budovat zde pro sebe civilizaci.

Možná že kdysi velmi dávno, jsme museli opustit naši rodnou planetu, protože na naší planetě díky robotům nebyla už pro nás práce, a tak jsme se jako ekonomičtí přistěhovalci usadili na této modré planetě a zase se historie bohužel opakuje!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem